Notifications
bg
Yusuf Yüzbaşıoğlu
YOY GAME - Student
Istanbul, Turkey
2
Likes
2
Followers
1
Connection
All
Articles0
Games2
Showcases0
Column2
Jobs0
Arkadaşlar Merhaba, Bilgisayarım çöktü ve içindeki herşeyim gitti. Acaba yaptığım oyun projelerine tekrar erişmem mümkünmüdür?

13 days ago
benimkinin de harddiski bozulmuş,değiştirdim.Windows yüklemeye çalışıyorum şimdi :D
O
13 days ago
Evet kardeşim ben sana garanti vereyim neler kurtardım bilmezsin. Datalarının birçoğunu uygun şekilde kurtarabilirsin. Bu arada bu iş sadece yazılım ile halledilmeyebilir. donanım bilgisi de lazım.
O
13 days ago
Kardeş çökme derken windows çöktü ise ayrı donanım çöktü ise ayrı bir durum, her türlü durumda tüm arkadaşlara 1995 yılından beri windows deneyimlerim bana şunu gösterdi dataları mutlaka iki ayrı diskte yedekleyin (aynalama). İkinci husus ise arkadaşlar lütfen arıza nedeninden emin değilseniz ve deneyiminiz az ise her ihtimali denmeye çalışmayın. Özellikle harddisk de elektronik bir sorun var ise her denemede bu durumun ilerleme ihtimalini arttırırsınız.
Omer Erenturk
Executive Manager
14 days ago
File Recovery programlarını deneyebilirsin, internette çeşitli ücretli (free trial?) örnekleri var, aralarında bazıları çok iyi. Fakat ne kadar iyi olurlarsa olsunlar, tüm bir projeyi olduğu gibi kurtarabileceğinden şüpheliyim, mesela bir script içindeki text'in yarısı kaybolmuş olarak gelebiliyor karşına bazen, yada resim dosyasının alt bölümü kurtarılamamış olabiliyor. Ancak bazı dosyalarını yine de kurtarabileceğini zannediyorum, denemekte fayda var. Ayrıca bundan sonra periyodik olarak projelerini Yedeklemeni tavsiye ederim, bunun için taşınabilir Harddiskler ideal olabilir, mesela ben bazen günlük bazen haftalık olarak önemli projeleri yedekliyorum, bir problem olduğunda da eski versiyonlardan birine kolaylıkla dönebiliyorsun. Çok geçmiş olsun.
View More Comments
Yusuf Yüzbaşıoğlu
published the game
Sep 16, 2019
BonyBoon
The most difficult game in the world!
Yusuf Yüzbaşıoğlu
published the game
Sep 16, 2019
Shark İn Dream
Shark in Dream booom!
Herkese merhaba,
2 aydır geliştirmekte olduğum "Shark in Dream" isimli oyunum şuanda Google Play de yayında indirip bana destek olabilir ve hatalarımı söyliyebilirsiniz. Teşekkürler.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.YOYGAME.SharkinDreams

play.google.com
SharkinDream - Apps on Google Play
a month ago
Yorumunuz için teşekkür ederim. Bir sonraki güncellememde söylediğiniz herşeyi uygulayacağım.
TE
Tahir Ertan
GameDesigner
a month ago
Puan yüzden fazla oldugunda sayilar ekranin dışına taşıyor. - When the score is more than a hundred, the numbers move off the screen. - Canvas hizalaması ile düzeltebilirsin. - You can correct it with canvas alignment. - Arkaplan resmi dikey olarak uzatılmış görünüyor. - The background image looks vertically stretched. - Üstte yıldızlı bir şerit yapıp daha güzel bir görünüm elde edebilirsin. - You can make a starry stripe on top and get a more beautiful look. - Oynama ve oyun akışı oldukça başarılı. - Playing and game flow is quite successful. - Sizin gibi genç arkadaşların artması dileklerimle. - I wish you more young friends like you. - Bu değerli çalışmanız için tebrik ederim. - Congratulations on your valuable work. - Paylaştığınız için teşekkür ederim. - Thank you for sharing.
Herkese merhaba, Bugün yeni geliştiridiğim oyunu yayınlayacağım. herşey hazır fakat google play tarafından şöyle bir hata aldım. Daha yeni sayılırım bu yüzden bu tür hataların çözümünü bilmiyorum. bilen birisi yardımcı olursa sevinirim.
Aldığım hata :
Optimize edilmemiş APK
Uyarı:

Bu APK, kullanılmayan kod ve kaynakların kullanıcıya gönderilmesine neden oluyor. Android App Bundle işlevini kullanırsanız uygulamanız daha küçük olabilir. Uygulamanızı cihaz yapılandırmalarına göre optimize etmediğinizden, uygulamanızın kullanıcıların cihazına indirilip yüklendiği boyut, olması gerekenden daha büyük. Büyük boyutlu uygulamaların yüklenme başarı oranı daha düşük olur ve kullanıcıların cihazlarında daha fazla yer kaplarlar.

Çözünürlük:

Cihaz yapılandırmalarını otomatik olarak optimize etmek veya birden fazla APK ile kendiniz yönetmek için Android App Bundle'ı kullanın.

a month ago
Sorunu Unity güncellemeden yaptım. NDK dosyasını unity üzerinden kurdum ve build alırken bundle google playi işaretledim. En son olarak player settingsten 64 bite göre uyarladım. Eğer takılan arkadaşlar olursa bu şekilde yapabilirler. Yardımınız için teşekkür ederim.
TE
Tahir Ertan
GameDesigner
a month ago
Yusuf Yüzbaşıoğlu, Unity güncelleme yapmanız gerekiyor. 2019.2 versiyonu ile gelen bir özellik. 01 Ağustos 2019 itibariyle apk devri bitti. Onur Cinstaş arkadaşımızın yazdığı gibi .aab uzantılı bundle için Build App Bundle (Google Play) seçili olması gerekiyor. Ve developer hesabında versiyonu +1 yapmalısınız. Yiğit Ekim DEMİR arkadaşımızın paylaştığı adreste resimle anlatılmış. Yardımcı olan arkadaşlarımıza teşekkür ederim.
Yiğit Ekim DEMİR (yigitekimdemir)
Content Creator and C# Unity Programmer
a month ago
Unity ile bundle oluşturmak için yapılması gerekenleri şurada görebilirsiniz: https://blogs.unity3d.com/2018/10/03/support-for-android-app-bundle-aab-in-unity-2018-3-beta/
a month ago
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Deneyeceğim.
View More Comments
Şuan yapım aşamasında olduğum oyunum hakkında bir konuda yardım almak istiyorum yardımcı olabilcek birisi yazabilir mi acaba teşekkürler.

OY
a month ago
nedir?
About Me
My name is Yusuf and he is 18 years old. I'm new to this, and I'm an amateur here. I have 2 games...
YOY GAME
YOY GAME
Gelişim University
Design And Animation
See more
Certifications (0)
Import
See all
Yusuf Yüzbaşıoğlu's liked projects (0)
No likes yet
Following (1)
Followers (2)
Following Companies (0)
Not following anyone yet