Notifications
bg
ee
ensar eray
Ankara, Turkey
0
Likes
3
Followers
2
Connections
All
Articles0
Games0
Showcases0
Column0
Jobs0
Merhaba arkadaşlar, ben ve arkadaşım çok oyunculu bir strateji oyunu geliştirdik. Bir şans verebilirseniz, çoğunuzun hoşunuza gideceğini düşünüyorum( ve umuyorum ). Geri bildirimlerinizi bekliyorum.
herkese saygılarımla.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TheLongwillow.HexoBlock&gl=TR

play.google.com
HexoBlock - Apps on Google Play
ee
2 months ago
Reply@Tahir ErtanPaylaşım için teşekkürler. - Thanks for sharing. - Eğlenceli bir oyun. - A fun game. - Oyun sırasında birkaç kez genişleme enerjisi negatif bir değerde artmaya başladı. Nedenini anlamadım. - During the game several times the expansion energy began to increase at a negative value. I don't understand why. - Mükemmel grafikler olmadan iyi bir oynama elde etmişsiniz. - You've achieved a good game without great graphics. - Bu oyunu beğendim. - I like this game.
@Tahir Ertan , teşekkürler böyle güzel yorumlar isteğimizi arttırıyor.
TE
Tahir Ertan
GameDesigner
2 months ago
Paylaşım için teşekkürler. - Thanks for sharing. - Eğlenceli bir oyun. - A fun game. - Oyun sırasında birkaç kez genişleme enerjisi negatif bir değerde artmaya başladı. Nedenini anlamadım. - During the game several times the expansion energy began to increase at a negative value. I don't understand why. - Mükemmel grafikler olmadan iyi bir oynama elde etmişsiniz. - You've achieved a good game without great graphics. - Bu oyunu beğendim. - I like this game.
Hi guys, me and my friend developed a multiplayer strategy game. if you can Give it a shot , I think ( and hope ) most of you will like it. I am waiting for your feedbacks.
best regards to all.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TheLongwillow.HexoBlock&gl=TR

play.google.com
HexoBlock - Apps on Google Play
About Me
No description
See more
Skills
No skills added yet
Certifications (0)
Import
See all
ensar eray's liked projects (0)
No likes yet
Following (2)
Followers (3)
Following Companies (0)
Not following anyone yet