Notifications
bg
Caner Özdemir
Indie Game Developer - Programmer
Istanbul, Turkey
0
Likes
4
Followers
1
Connection
All
Articles0
Games0
Showcases0
Column0
Jobs0
Arkadaşlar herkese iyi çalışmalar,

Davet için çok teşekkür ederim. Ben de Unity ile son 1 senedir oyun geliştirmekle birlikte Altınbaş Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden yeni mezun oldum. 16 yaşımda C++ ile Source SDK kullanarak başladığım yazılım mühendisliği sürecinde Android Studio kullanarak Java ile de uygulamalar geliştirdim ve bir süre Sistem Programlama ile de uğraştım. Şimdilerde ise oyun geliştirmeyi kariyer opsiyonu olarak seçtim ve şu an bir şirkette Junior Unity Developer olarak çalışmaktayım.

Projelerimi hesabımdan görebilirsiniz. Şirket tercihlerinden dolayı mobil oyunlara yöneldim şu sıralar ve marketteki popüler hypercasual oyunların klonunu yapmaya başladım. Color Bump oyununun klonunu yayınladım. Bu hafta en az 2 oyun prototipi daha yayınlamayı düşünüyorum. Merak ettiğiniz birşey olursa bana ulaşmaktan çekinmeyin :)

Caner Özdemir
Indie Game Developer
4 days ago
Reply@Sadikharika, oyunları gorebilirmiyiz? Oyunlar sirketinmi yoksa kendi yaptigin?
Şirketin adına değil, kendim sadece portfolyo amaçlı yaptığım projeler.
Caner Özdemir
Indie Game Developer
4 days ago
Reply@Sadikharika, oyunları gorebilirmiyiz? Oyunlar sirketinmi yoksa kendi yaptigin?
GitHub'da yayınladım şu ana kadar yayınlanmış oyunum yok. Kendi projelerim. https://github.com/canerozdemirr burdan inceleyebilirsiniz ve geri dönüşlerinizi bekliyorum :) 4 prototip bitmiş durumda. 2'si de devam etmekte. Devam edenlerden biri Undertale gibi oyunlardan esinlenilmiş bir pixel art RPG, diğeri de AA oyununun klonu ama klonda UI tarafında problem yaşadığım için canvası tekrar çekicem.
Caner Özdemir
Indie Game Developer
4 days ago
Reply@Tahir ErtanDavetimi kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. - Thanks for accept my invite. - Grubumuza hoşgeldiniz. - Welcome to our group. - Yayınlanmış oyununuzun playstore adresini paylaşırmısınız. - Can you share your game playstore address with us.
Daha henüz yayınlanan projem yok. Hoşbuldum :)
TE
Tahir Ertan
GameDesigner
4 days ago
Davetimi kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. - Thanks for accept my invite. - Grubumuza hoşgeldiniz. - Welcome to our group. - Yayınlanmış oyununuzun playstore adresini paylaşırmısınız. - Can you share your game playstore address with us.
View More Comments
About Me
Hi there! My name is Caner and I am an indie game developer who has been working on Unity. I...
Funmoth Games
Junior Unity Developer
Altinbas University
Computer Engineering / Bachelor Of Science
See more
Certifications (0)
Import
See all
Caner Özdemir's liked projects (0)
No likes yet
Following (2)
Followers (4)
Following Companies (0)
Not following anyone yet