Notifications
Article
Medycyna Estetyczna Kosmetyczka Botoks Szczecin
Published a year ago
57
0
Najlepszy gabinet medycyny estetycznej szczecin


Skorzystaj z dorobku jaki oferuje medycyna estetyczna. Tego typu medycyna jest współcześnie jedną z najdynamiczniej ewoluujących gałęzi obszaru dbania urodę. Złóż zapytanie, a lekarze medycyny estetycznej z Szczecina sami prześlą Ci wyceny. Jako pierwszy w Szczecinie wprowadziłem innowacyjne technologie medycyny estetycznej: m. in.: Ulthera, terapię pomostową lasera frakcyjnego Encore Active Fx Deep FX, Acculift, Thermolifting Zaffiro, Vanquish, Venus Legacy, Vectus, Legato, przeszczep tłuszczu i komórek macierzystych- Adivive.

Medycyna estetyczna jest jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin, dzięki czemu pozwala na coraz dłuższe zachowanie pięknego wyglądu, odzyskanie młodzieńczej witalności oraz pozbycie się kłopotliwych zmian skórnych. Medycyna Estetyczna zapraszan na zabiegi do naszej Filii Medycyna estetyczna kaszubiak przy ul. Towarowej 20. 2 RODO informujemy, że Administratorem Państwa danych w ramach portalu jest Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie z siedzibą w Szczecinie, ul. Rybacka 1, 70-204.

Oferujemy cały wachlarz zabiegów tym, którzy chcą zatrzymać czas, przywrócić młody wygląd lub po prostu poczuć się dobrze.Gabinet Medimel w Szczecinie prowadzony jest przez Katarzynę Ostrowską-Clark,która od 16 lat zajmuje się chirurgią estetyczną. Gdy interesuje Cię dobra klinika medycyny estetycznej działająca na terenie powiatu Szczecin to skorzystaj z kwalifikacji Centrum Medyczne Hipokrates.

Ukończyła Górnośląską Wyższą Szkołe Handlową im. Wojciecha Korfantego w Katowicach na kierunku Medycyna Estetyczna dla Lekarzy. Najbliższe spotkania Edumedical Models w Szczecinie odbędą się 6-7 lipca 2019 roku. Jest absolwentką specjalistycznych studiów podyplomowych Medycyna Estetyczna i Kosmetologia Lekarska na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.

Ta solidna klinika medycyny estetycznej z powiatu Szczecin to prawdziwi specjaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają duże doświadczenie. Unident Union to wyjątkowe miejsce gdzie medycyna estetyczna dzięki holistycznej wiedzy i wizji dr Iwony Gnach-Olejniczak nabrała innego wymiaru. Jest to znajdujące się w Szczecinie najlepsze w Polsce prywatne centrum chirurgii plastycznej i estetycznej w Polsce.
Tags:
MR
Marek Rostocki
2
Comments